Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sporta diena Sidnejas Latviešu skolai

Iesākās ar skrējienu

Laikraksts Latvietis Nr. 770, 2023. g. 25. okt.
Valdis Krādziņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Spars

Sporta dienas dalībnieki. FOTO Viktors Sīkais.

Sidnejas Latviešu sestdienas skolas sporta diena notika sestdien, 14. oktobrī, Stratfildas parkā no plkst. 9.30 līdz 11.30. Diena bija labi izvēlēta, jo bija saulaina un silta. Sporta kopas Spara vadītājs Viktors Sīkais un viņa palīgs Toms Veidners bija laicīgi ieradušies, lai sagatavotu laukumu spēlēm. Drīz vien ģimenes sāka ierasties. Bija jāuzziež saules krēms un jāuzliek cepures.

Parkā ieradās skolas pārzinis Normunds Ronis ar bērniem Oskaru un Ninu; Dan McCue ar bērniem Nikolu un Emīliju; Aleksis Strazds ar dēlu Aivaru; Voldis un Daina Kaini ar bērniem Olitu un Pāvilu; Vēsma Putniņa ar bērniem Viju, Aiju, Laimu un Kalvi; Aldis un Kate Liepiņi ar meitām Lidiju, Isabellu un Emīliju; Valdis un Ērika Strazdi ar dēlu Ziggy; Elīna ar meitām Jacinta un Esther, kā arī skolotāji Inese Rone un Valdis Krādziņš.

Sporta dienu iesāka ar skrējienu, kurā Nikola, Aivars un Aija izrādīja savu veiklību. Sekoja stafetes skrējiens. Šeit arī piedalījās vecāki, lai uzmundrinātu jaunos skrējējus. Maisu skrējienā bērni atkal izrādīja savas spējas. Daži lēca, citi skrēja maisos, jo katrs darīja, kas viņam vai viņai bija vieglāk. Kad pienāca skrējiens ar olu karotē izrādījās, ka ir jāskrien, vai jāstaigā ar tenisa bumbiņu karotē. Dažs ļoti labi nobalansēja bumbu uz karotes un aizcilpoja līdz līnijai. Te ir jāpiemin Kalvis, kas ļoti cītīgi piedalījās visos sporta veidos. Sekoja ķerras sacīkste; vienam dalībniekam, turot otru aiz kājām, kamēr turētais skrēja ar rokām. Bija daudz par ko gavilēt. Tuneļa bumbas sacensība iesākās ar to izmēģināšanu, jo nav viegli pirmā reizē apgūt koordināciju. Cits, ripinot bumbu atmuguriski galvu lejā turēdams, netīšam atsita bumbu pret galvu. Bet drīz vien visi varēja veikli sacensties. Vēl spēlēja tautas bumbu, kur viena komanda mēģināja izsist otru no spēļu laukuma ar tiešu bumbas trāpījumu pretiniekam. Frisbija mešanā Oskars aizmeta to vistālāk. Tomēr Emīlija arī pārsteidza visus ar savām spējām, iegūstot otru vietu. Visbeidzot notika virves vilkšana. Meitenes, kā jau veiklākais dzimums, vilka spēcīgāki un pārvilka zēnus pāri līnijai. Puiši tomēr saņēmās un ar vīriešu palīdzību otrā gājienā uzveica meitenes.

Ar to arī beidzās sporta sacensības, kuru laikā visi pavadīja jaukas stundas, priecādamies un ieelpojot svaigu gaisu.

Rīts noslēdzās ar fotografēšanos, un pēc tam Viktors visus pacienāja ar ceptām desiņām, maizi un gurķiem.

Paldies Viktoram un Tomam no Spara kopas par jaukām kopā pavadītām stundām. Paldies visiem, kas piedalījās!

Valdis Krādziņš
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com