Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Intervija ar AL59. KD rīcības komitejas priekšsēžiem

Laiks pirkt Kultūras dienu biļetes!

Laikraksts Latvietis Nr. 777, 2023. g. 13. dec.
Ilze Nāgela -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL59KD

Susan un Pēteris Dārziņi.

Ilze Nāgela: Kultūras dienas strauji tuvojas. Kā veicas ar biļešu pārdošanu Kultūras dienu sarīkojumiem, pasākumiem?

Suzanna Dārziņa: Ar lielu prieku varam ziņot, ka jau daudzas biļetes pārdotas uz vairākiem sarīkojumiem. Jau tagad pārdotas vairāk nekā puse biļešu uz Tautumeitu koncertu. Šis ir ievērojams rādītājs, jo Tautumeitas uzstāsies lielajā St Kildas Pilsētas namā.

Tāpat arī pārdotas daudzas biļetes uz citiem koncertiem.

IN: Vai jūsuprāt uz dažiem pasākumiem/koncertiem biļešu pārdošana ir pārāk gausa?

SD: Tieši tagad uz diviem pasākumiem biļetes pērkamas īpaši steidzami. Pirmais ir uz Jaunā gada sagaidīšanas balli. Šīs viesības piedāvā patiešām labu naudas vērtību. Balle notiks Linkolna Centrā, Tūrakas priekšpilsētā (Lincoln Centre, Toorak). Viesus sagaidīs ar kokteili, kas tiks piedāvāts klavieru pavadījumā. Pie galda būs uzkodas, tad sekos triju ēdienu vakariņas ar vīnu, alu un arī ar stipriem dzērieniem. Pazīstamu roka mūziku spēlēs populārā kapela Dabar (lietuviski tas nozīmē – Tagad), kurā starp citu latvieši spēlē Dāvids Zemdegs un Pauls Lejiņš. Būs dīdžejs un uzstāsies arī Tautumeitas. Iespēja kopā ar draugiem skaisti sagaidīt Jauno gadu.

Otrais sarīkojums, uz kuru biļetes pērkamas steidzīgi, ir – Sadziedāšanās vakars, kas notiks pēc Tautumeitu koncerta 28. decembrī. Arī šis sarīkojums piedāvā lielisku naudas vērtību, jo ne tikai būs iespēja dziedāt Ivara Cinkusa vadībā un dažādu muzikantu pavadījumā, bet ieejas cenā ieskaitītas arī vakariņas. Tā kā abos šajos pasākumos jāziņo sarīkojumu rīkotājiem par maltītēm, dalībnieku skaits jāzina jau uz priekšu. Tātad, lūdzam biļetes pirkt bez kavēšanās; nav ko gaidīt. Biļetes pērkamas: www.alkd.org.au.

IN: Un citur arī?

PD: Domājam, ka iespējams neesam vēl pietiekoši labi izsludinājuši dažus notikumus. Viens, kuram tagad gribu piegriezt vērību, ir Latviešu Austrālijas Filmu Festivāls (LAFFs). Šis ir domāts slavenā Oskara godalgas paveida vakars. Būs iemesls glauni tērpties un izrādīties citu priekšā. Jau pieteiktas 11 īsfilmas. Omulīgi viesmīļi – Lūkas Elberts un Ēriks Stepaņuks pieteiks filmas, kuras tiks izrādītas. Konkursa iznākumi tiks paziņoti. Arī būs kabarē, kurā spēlēs grupa JĀ, dziedās Selga Tuktēna, Edmunds Eimanis, Aija Dragūna un citi jauni talanti. Tiks piedāvātas uzkodas, kuras var dabūt kinoteātros. LAFFs dos patīkamus daudzpusīgus priekus, kas domāti visām paaudzēm.

Otrs notikums, kam vēl tikai mazs biļešu pieprasījums ir pārrunas Latvija un Tu. Vairāki lektori, ieskaitot Latvijas vēstnieku Austrālijā Marģers Krama kungu uzrunās audienci. Šis seminārs ir par izglītības, darba un biznesa iespējām Latvijā, Mission Latvia un aktualitātēm par Valsts aizsardzības dienestu. Pēc semināra Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Austrālijā vadītāja Sabīne Kazaka aicinās dalībniekus iepazīties ar runātājiem un apspriest seminārā dzirdēto pie tases kafijas / tējas, pīrāgiem un vieglām uzkodām.

IN: Vai jums varbūt būtu vēl kas cits sakāms par biļetēm?

PD un SD: Gadu gājumā, aicinot gan Susanas ģimenes locekļus, gan arī mūsu cittautiešu draugus uz dažādiem latviešu sarīkojumiem, esam guvuši ieskatus par to, kas ir pievilcīgie elementi publikai. Zinām, ka visi Kultūras dienu sarīkojumu vadītāji rīkojas ar šīm domām prātā, un ir radījuši pasākumus, kas gādās prieku klausītājiem un skatītājiem. Esam pārliecināti, ka šī ir reize, kad var droši pirkt biļetes ģimenes locekļiem, kas maz runā latviski vai cittautiešu draugiem. Šādi varam visi sanākt kopā zem vienas saules un bagātināt latviešu sabiedrību Austrālijā.

IN: Liels paldies jums par interviju. Uz tikšanos KD sarīkojumos, pasākumos, koncertos!Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com