Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„KamerDzirksteles“ skanēs Kultūras dienās

Spoža koncerta pērlīte

Laikraksts Latvietis Nr. 777, 2023. g. 13. dec.
Anita Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL59KD

Laima Jansone. FOTO Yannis Psathas.

FOTOKOLĀŽA: Ojārs Greste „Dejo Lija Andersone“. FOTO Ojārs Greste.

Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienās starp mirdzošo, augsta līmeņa pasākumu klāstu atrodas spoža koncerta pērlīte. Tikai ap 145 skatītājiem būs iespēja baudīt KamerDzirskteļu iedvesmojošo mūzikas un dejas sniegumu. Koncertā piedalās piecas ļoti talantīgas mākslinieces – no Rīgas un Melburnas. Laima Jansone ir pazīstama kā Latvijas vadošā kokles virtuoze. Vijolniece Sofija Kirsanova un pianiste Džordžīna Luisa (Georgina Lewis) jau vairākus gadus duetā izpilda latviešu mūziku gan Austrālijas koncerta telpās, arī nesen Londonā. Karmena Drēziņa ir izcila flautiste un topoša komponiste, kura studē kompozīciju Melburnas Universitātes Konservatorijā. Lija Andersone savukārt ir izcila dejotāja un horeogrāfe. Kopā viņš veido – KamerDzirksteles.

Mākslinieces ir apvienojušās tieši šīm Kultūras dienām un pilnā sastāvā būs redzamas tikai vienu reizi – ceturtdien, 28. decembrī, plkst. 13.30 75 minūšu nepārtraukti plūstošā latviešu kamermūzikas un laikmetīgās dejas savijumā. Pētera Vaska, Karmenas Drēziņas, Laimas Jansones un citu latviešu komponistu mūzika skanēs Sv. Trīsvienības baznīcas intīmajā telpā, pāris minūšu gājienā no Melburnas Latviešu nama, Braitona ielā (Brighton Rd), iepretīm Dikensa ielas galam. Baznīcas zvani jūs sasauks uz koncertu no plkst. 13.15!

Ieejas maksa $25 (pilna cena) / $20 (pilna laika studentu un senioru atlaide) / $0 (līdz 18 gadu vecumam). Biļešu iegāde caur Kultūras dienu mājaslapu: alkd.org.au vai sazinoties ar Anitu Andersoni pa tālruni 0411 263 973.

Anita Andersone
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com