Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Visi kopā zem vienas saules”

Kultūras dienas Melburnā sākušās!

Laikraksts Latvietis Nr. 779, 2023. g. 29. dec.
Susan un Pēteris Dārziņi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL59KD

Susan un Pētera Dārziņu atklāšanas uzruna AL59.KD Atklāšanas koncertā

Mīļi sveicam visus Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienās – mūsu kopīgajos svētkos!

AL Kultūras dienu tēma Visi kopā zem vienas saules atspoguļo mūsu vīziju. Lai šīs Kultūras dienas pulcē gan latviešus, gan cittautiešus, cildina latviešu mākslu un kultūru un bagātina ikvienu.

Austrālijas Latviešu Kultūras dienas ir lielākais notikums Austrālijas latviešu kopienas kalendārā. Šie svētki sniedz iespēju cilvēkiem pievienoties savam latviskajam mantojumam – kultūrai, tradīcijām un izpratnei par dziesmām, dejām, mūziku, filmām, mākslu, amatniecību un arī par tradicionālajiem ēdieniem. Daudziem dalība svētkos nozīmē būt gan izpildītājam, gan mākslas radītājam vai brīvprātīgajam palīgam, kā arī, protams, svētku apmeklētājam.

Kultūras dienas dod iespēju cilvēkiem ar latvisko mantojumu vai saitēm attīstīt, bagātināt un izpaust savu latvisko identitāti, kas savukārt var stiprināt viņu piederības sajūtu diasporas latviešu kopienai un arī Latvijai.

Mēs esam pagodināti, ka mums uzticēts vadīt Kultūras dienu rīcības komiteju. Mēs esam pateicīgi par nesavtīgo dāsno ieguldījumu un centību, ko daudzi ir snieguši šim lieliskajam, kopīgajam projektam. Ir prieks būt mērķtiecīgā un entuziasma pilnā komandā, kas vēlas dalīties latviešu kultūrā ar citiem, un kas iemieso šo Kultūras dienu tēmu – Visi kopā zem vienas saules.

Vēlam itin visiem, kas pulcēsies šajās Kultūras dienās, iespaidiem bagātus, priecīgus un pacilājošus svētkus!

Susan Dārziņa un Pēteris Dārziņš
Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienu rīcības komitejas priekšsēžiAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com