Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mobilā pasu stacija

Latvijas pasu un personu apliecību noformēšana Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 780, 2024. g. 6. janv.
Jānis Roberts Dēliņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

No kreisās: Vineta Freimane, Latvijas vēstniecības Austrālijā Otrā sekretāre; Latvijas goda konsuls Melburnā Jānis Roberts Dēliņš un Maruta Dēliņa-Tauriņa. FOTO Raitis Freimanis.

Lai nodrošinātu Austrālijā dzīvojošos Latvijas pilsoņus ar derīgām pasēm un e-ID kartēm, Latvijas vēstniecība Austrālijā organizēja izbraukumu uz Melburnu ar pārvietojamo pasu darbstaciju. Izbraukums norisinājās 2023. gada 29. decembrī, Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienu ietvaros.

Vineta Freimane, Latvijas vēstniecības Austrālijā Otrā sekretāre, pieņēma un noformēja aptuveni 30 Latvijas pilsoņu pieteikumus. Pasu noformēšana notika MLB Daugavas Skolas telpās. Pateicību jāizsaka Daugavas Skolas padomes priekšsēdei Larai Brennerai un Daugavas Skolas pārzinei Dzintrai Latīšai par iespēju lietot Skolas telpas. Latvijas vēstniecības amatpersonu asistēja Latvijas goda konsuls Melburnā Jānis Roberts Dēliņš, Maruta Dēliņa-Tauriņa un Raitis Freimanis.

Ir iecerēts, ka nākamais pasu stacijas izbraukums uz Melburnu notiks 2024. gada pirmajā pusē, un Latvijas pilsoņi ir aicināti sazināties ar Latvijas vēstniecību Kanberā (epasts: consulate.australia@mfa.gov.lv) vai ar goda konsulu Jāni Dēliņu (epasts: latcon@ozemail.com.au), lai uzzinātu pasu noformēšanas datumu.

Informācija par mobilo pasu staciju būs ievietota Latvijas vēstniecības mājas lapā: https://www2.mfa.gov.lv/en/embassy-of-the-republic-of-latvia-in-the-commonwealth-of-australia.

Jānis Roberts Dēliņš,
LR goda konsuls MelburnāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com