|
|
Laiks Latvijā: |
Laikraksts Latvietis Nr. 872, 2025. g. 20. nov.
Daina Kaina -

Sidnejas Latviešu skola atzīmē 18. novembri. FOTO Voldis Kains.
Sidnejas Latviešu skolas skolēni ar mākslas darbiem Kultūras dienu mākslas izstādei. FOTO Daina Kaina.
Vēl viens mācību gads Sidnejas Latviešu skolā nāk uz beigām, un atkal daudz kas padarīts!
Šogad, kā vienmēr, skolas bērni ir spodrinājuši savu latviešu valodu, mācījušies vēsturi un ģeogrāfiju, kā arī dziedāšanu, dančus un folkloru.
Mūsu skola ir laimīga, ka mūs atbalsta plašākā sabiedrība. Skolēniem vienmēr patīk piedalīties nodarbībās ārpus parastās skolas kārtas. Šogad esam dziedājuši Jāņos un Sidnejas Baltiešu tirdziņā un peldējuši un sportojuši kopā ar Sporta kopu „Spars“. Esam gatavojuši mākslas darbus Kultūras dienu mākslas izstādei un pat izdancojāmies skolas disko!
Tagad jau skatāmies uz Ziemassvētkiem. Bērni mācās pantiņus un dziesmiņas, mīkla tiek gatavota piparkūku cepšanai. Skolas Ziemassvētku eglītes sarīkojums notiks sestdien 6. decembrī plkst. 10.00 un visi ir mīļi gaidīti. Pēc priekšnesumiem notiks saviesīgs brīdis ar kopējām pusdienām.
Daina Kaina
Laikrakstam „Latvietis“