Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sidnejas latviešu Kultūras dienu koris

Aicinājums uz pirmo mēģinājumu

Laikraksts Latvietis Nr. 298, 2014. g. 27. febr.
Daina Kaina -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL55KD

2013. gada beigas bija iedvesmas pilns laiks Sidnejas latviešu dziedātājiem un diriģentiem. Vispirms atbrauca diriģents Ints Teterovskis palīdzēt sagatavot jaunu dziesmotu ansambli, lai uzstātos 18. novembra aktā. Tad decembrī četri sidnejieši devās uz Melburnu piedalīties diriģēšanas meistarklasē pie Ivara Cinkusa.

Un tagad, pēc īsas atpūtas, esam gatavi atkal strādāt. Jāgatavojas uz Kultūras dienām Sidnejā! Kopkora programma jau sastādīta. Tagad jāmācās dziesmas.

2014. gadā trešdienas vakaros no plkst. 19.30 Sidnejas Latviešu namā Sandra Dragūna un Daina Kaina apmācīs dziedātgribētājus Kultūras dienu Kopkora koncerta repertuārā. Pirmais mēģinājums notiks 5. martā. Notis izdalīs uz vietas, bet lūdzu ņemiet līdzi zīmuļus, labus garastāvokļus un, galvenais, dziedātprieku!

Visi mīļi gaidīti – gan pieredzējuši dziedātāji, gan tādi, kuri stāsies kora rindās pirmo reizi, gan tādi, kas vēl nezin, vai piedalīsies Kultūras dienās. Pulcēsimies kuplā skaitā un baudīsim latvju dziesmu!

Sīkāka informācija par Sidnejas latviešu Kultūras dienu kori pieejama Kultūras dienu mājas lapā www.al55kd.com vai rakstot daina.kains@gmail.com.

Daina Kaina
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com