Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ivars Štubis no Rīgas

Rudens 2021

Laikraksts Latvietis Nr. 672, 2021. g. 20. okt.
Ivars Štubis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Krāsainie kāposti Vecrīgas apstādījumos. FOTO Ivars Štubis.

Ivars ārzemēs. FOTO Laila Grosa.

Carcassone pils Francijā. FOTO Ivars Štubis.

Mont Serrat Barcelonā ar gaisa tramvaju. FOTO Ivars Štubis.

Sveiki visiem! Priecīgus Miķeļus! Es Ļoti ceru, kā jūs tiekat galā ar lockdown, kas pašlaik notiek vairākās vietās Austrālijā. Izskatās, ka varbūt nebūs tik ļoti ilgi, līdz kamēr jūs iegūsiet atkal mazliet brīvību!

Rudens Latvijā iet pašlaik pilnā sparā! Gan laukos, gan Rīgā var redzēt skaistas sarkanas krāsas, un tagad sāk parādīt spožie dzelteni un oranžas toņus. Šo nedēļas nogalē es spēlēšu koncertu ar Rāmi Riti skaistajā Siguldas pils laukā. Man liekas, ka es mazliet ātrāk braukšu uz Siguldas pusi – Gaujas Nacionālā parkā ir vienmēr ārkārtīgi skaisti šajā gadalaikā.

Nu kā jūs jau noteikti redzat ziņās, Eiropā ir pašlaik vairāk iespējas ceļot un kustēties nekā pagājušajā gadā. Gan tajā paša laikā, man liekas, ka maskas un Covid pases būs daļa no dzīves uz vēl kādu laiciņu. Latvijā ir samērā mazs vakcinēšanas procents, salīdzinot ar citām ES, tad redzēsim kas notiks ziemā, bet man liekas, ka lockdown Eiropas valstīs nav vairs reāla opcija, un publika uz to nepiekritīs. Es daudz ko neteikšu par šo tematu. Es tikai ceru, ka ar laiku ar šo Covid pass sistēmu, ka nesāks kaut kāda ilgtermiņa sabiedrības segregācija.

Un tagad uz foršām ziņām! Pēc gandrīz diviem gadiem, mums beidzot ir bijis iespēja ceļot. Mums bija daudz kas izdomāts pagājušā gadā, piemēram, ceļot uz Gruziju, bet, protams, viss izkrita. Šogad mēs paspējām apmēram nedēļu pavadīt Barselonā un nedēļu dienvidu Francijā. Bija forša sajūta, pētīt vēsturiskās vietas, iet uz restorāniem, garšot vīnus, izmēģināt savu franču valodu un justies mazliet brīvāks. Bet arī es šajā laikā pilnīgi sapratu, ka pasaule nekad atkal nebūs, kā bija pirms Covid pandēmijas. Staigāt maskās ir tagad pilnīgi normāla lieta gan iekšā, gan pat publiskās vietas. Nav pārsteigums, ja kāds viesmīlis prasa Covid pass un ID pārbaudīt, pirms drīkst kaut kur apsēsties.

Un ko tagad? Nu vienmēr, ir ļoti grūti prognozēt, kas notiks līdz gada beigām. Laimīga kārtā koncerti vēl top – kādi 9 pat oktobrī! Un izskatās, ka lēnam pat Austrālija sāks atvērties robežu. Dzīvosim, redzēsim!

Ivars Štubis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com