Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Dzintarkrasts“ – 3x3 Adelaidē

2023. gadā Viktorharborā

Laikraksts Latvietis Nr. 696, 2022. g. 6. apr.
Mārīte Rumpe -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Balta zied ābelīte
Jūras kāpas maliņā.
Pūš vējiņš, birst ziediņi
Zēģelnieka laiviņā.

Latv. t. dz.

Sveicināta 3x3 saime, šis ir ļoti trauksmains un neziņas pilns laiks.

Mēs visi dzīvojam ar cerību, ka labais vienmēr uzvar pār ļauno, ka pēc tumsas nāk gaisma, ka aiz melnās svītras ir baltā un nu jau arī ja viena saules puķe krīt un birst sēklas, tad nākošā gadā ir koša dobe ar daudz saulespuķēm.

Arī mēs, – Mārīte Rumpe un Dace Freija – nākošā 3x3 rīkotājas, ceram, ka 2023. gada 2. janvārī ieraudzīsim jūs visus Adelaidē uz 3x3 saietu, jo nu jau ir laiks... mēs esam iemācījušies sadzīvot ar pandēmijām un noteikumiem. Lūdzu rezervējiet datumu no 2.- 7. janvārim 2023. gadā.

Mums ir prieks paziņot, ka saiets notiks netālu no jūras, Viktorharborā (Victor Harbor) – vietā, kur daži no mums jau satikās 2019. gadā – ADARE.

Šī saieta tēma būs jūra un viss, kas ar to saistīts, un saieta nosaukums Dzintarkrasts. Mūsu doma ir, ka mēs katrs esam kā dzintara gabaliņš, kurš izskalots Austrālijā.

Par viesiem no Latvijas ziņosim, kad situācija pasaulē būs mazliet stabilāka, bet mums ir padomā ļoti zinīgi un izdarīgi viesi. Lūdzam arī Jūs pieteikties ar savu devumu! Varbūt kāds pa pandēmijas laiku ir lasījis referātu, kas būtu jādzird mums visiem, vai iemācījies ko jaunu, ar ko labprāt dalītos, un ja tajā visā ir gabaliņš no jūras vai dzintara... izskatīsim un uzklausīsim visas idejas.

Lūdzu rakstiet:

  • Mārītei par pieaugušo nodarbībām: m.rumpe@gmail.com
  • un Dacei par bērnu aktivitātēm: Dace123@me.com

Mārīte Rumpe
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com