Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Slava Ukrainai! Слава Україні!

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina uz labdarības koncertu un piemiņas pasākumu

Laikraksts Latvietis Nr. 698, 2022. g. 20. apr.
Irbe Treile -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kad miljoniem cilvēku cieš no varmāku nežēlības, mūsu uzdevums ir neklusēt. Operas solistu, kora dziedātāju un orķestra mūziķu balsis visskaļāk un visspēcīgāk izskan mūzikā, tāpēc 9. maijā Latvijas Nacionālā opera un balets aicina uz atbalsta koncertu ukraiņu tautai Slava Ukrainai! Ar šo labdarības koncertu LNOB aicina Latvijas iedzīvotājus turpināt atbalstīt Ukrainas karā cietušos.

Koncerts Slava Ukrainai! top sadarbībā ar Latvijas Nacionālās operas fondu. Visi koncerta veidotāji un dalībnieki piedalīsies bez atlīdzības, bet visi ieņēmumi par koncerta biļetēm ar fonda Ziedot.lv starpniecību tiks novirzīti Ukrainas atbalstam. Iegādājoties biļetes, skatītāji ir aicināti vēl papildināt biļetes cenu ar paša izvēlētu ziedojuma summu.

Koncertu Slava Ukrainai! veido muzikālais vadītājs Mārtiņš Ozoliņš, režisore Elita Bukovska un videomāksliniece Zane Zelmene. Latvijas Nacionālās operas orķestrim, korim un solistiem pievienosies arī solisti Liene Kinča, Inga Kalna, Sonora Vaice un Egils Siliņš. Horeogrāfe Aleksandra Astreina koncertam iestudē īpašu priekšnesumu, kurā dejos ukraiņu balerīnas Angelina Bosenko, Elina Bidna un Ivanna Sulima, kas šobrīd strādā Latvijas Nacionālajā baletā.

Biļetes uz 9. maija koncertu var iegādāties LNOB un Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116701 Visi ieņēmumi tiks novirzīti Ziedot.lv projektam Ukrainas cilvēkiem.

Irbe Treile,
Latvijas Nacionālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja
2022. gada 12. aprīlīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com