Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aizvesto piemiņas sarīkojums Melburna

Aicinājums ziedot Ukrainai

Laikraksts Latvietis Nr. 703, 2022. g. 25. maijā
Anita Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Karogi_Dzeloni

Lietuvas vēstnieks Austrālijā Darius Degutis.

Pieci prezidenti Kijivā. No kreisās: Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Latvijas, Igaunijas. FOTO Ilmārs Znotiņš - Valsts prezidenta kanceleja.

Baltiešu apvienotais Aizvesto piemiņas sarīkojums šogad notiks Melburnas Latviešu namā svētdien, 19. jūnijā, plkst. 14.00.

Goda runas teicējs – Lietuvas vēstnieks Austrālijā Darius Degutis. Uzrunas tēma Baltiešu deportāciju piemiņas atcere; Ukraina, Krievija un nepieciešamība aizstāvēt Baltijas valstis.

Vēstnieka kungam ir pieredze vairākos nozīmīgos ārpolitikas un drošības politikas jautājumos, tostarp vēstnieku posteņos Izraēlā, Dienvidāfrikā, Polijā, kā arī vadošos diplomātiskos amatos vēstniecībās ASV, Dānijā un citās jomās Lietuvas diplomātiskajā dienestā. Vēstnieka kungu pavadīs viņa dzīves biedre, Nida. Uz Vēstnieka kunga lūguma, atceres sarīkojuma piedalīsies arī Ukrainas un Polijas kopienas pārstāvji. Priekšnesumus sniegs lietuviešu, igauņu un latviešu kori.

Piedalīsies arī visi trīs Baltijas valstu goda konsuli: Danute Levickis (Lietuva), Lembit Marder (Igaunija) un Jānis Roberts Dēliņš (Latvija).

Aicinājums ziedot Ukrainai par labu, sekojot Ukrainas apvienības Viktorijā prezidenta Slawko Kohut ieteikumiem. Sarīkojumā būs iespēja ziedot gan skaidrā naudā, gan elektroniski.

Anita Andersone,
MLOA valdes vārdā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com