Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Gadskārtējā akcijā

Atbalstiet Daugavas Vanagu palīdzības darbu!

Laikraksts Latvietis Nr. 705, 2022. g. 8. jūnijā
Daugavas Vanagu Austrālijas valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

1945. gadā Zēdelghemas gūstekņu nometnē Beļģijā, kad dibināja Daugavas Vanagu organizāciju, viens no dibinātāju mērķiem bija palīdzības darbs. Vairāk nekā septiņdesmit gadus vēlāk šis darbs nav beidzies. Daugavas Vanagi vēl joprojām ir palīdzības organizācija, palīdzību sniedzot ne vien bijušajiem leģionāriem, bet arī jauniešiem, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm un Latvijas Zemessargiem. Šis atbalsts tiek sniegts ne tik vien Latvijā, bet arī šeit – Austrālijā.

Daugavas Vanagi vieni šo darbu nespēj veikt, un tāpēc mēs griežamies pie tautas, aicinot palīdzēt, ziedojot gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcijā. 2022. gada līdzekļu vākšanas akcija ir sākusies un beigsies 30. jūnijā. Ziedosim katrs pēc savām spējām. Neviens ziedojums nav par lielu vai par mazu. Katrs dolārs palīdzēs mūsu tautas nākotnei.

Kaut šīgada līdzekļu vākšanas akcijas mērķi ir tie paši kā iepriekšējos gadus – bijušajiem leģionāriem, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm Latvijā, jaunatnei, Latvijas Zemessargiem un nacionālpolitiskam darbam kā Latvijā, tā ārpus Latvijas, vēlamies izcelt tieši atbalstu mūsu Zemessargiem. To darām, ņemot vērā pašreizējo stāvokli netālu no Latvijas robežām – Ukrainā. Kara stāvoklis Ukrainā turpinās, un ja tas pasliktināsies, būs arī tā nepatīkamā iespēja, ka karš varētu arī tikt līdz Latvijas robežām. Tādā gadījumā būs nepieciešami ne vien tautas Nacionālie bruņotie spēki, bet arī Zemessargi. Latvijas zemessargiem finansiālais stāvoklis ir tāds, ka viņiem vienmēr vajadzīga palīdzība. Šo palīdzību Daugavas Vanagi ir snieguši jau ilgākus gadus un vēlas to turpināt tieši šodien, kad iespējams Zemessargiem tā vēl vairāk vajadzīga.

Šogad Daugavas Vanagu nodaļas Austrālija un Daugavas Vanagu Austrālija valde ir snieguši humanitāru palīdzību Ukrainai vairāk nekā $25 000 apmērā. Bez tam 2021. gadā Daugavas Vanagi atbalstīja bijušos leģionārus $38 000 apmērā un citus labdarības mērķus Latvijā, ieskaitot Latvijas Zemessardzi, daudzbērnu un audžubērnu ģimene, latvisko izglītību un nacionālpolitisko darbu vairāk nekā $68 000 apmērā. Toties Austrālijā aprūpei, jaunatnei, kultūrai un citiem mērķiem ziedots vairāk nekā $30 000. Šie līdzekļi nāca ne tik vien no līdzekļu vākšanas akcijas, bet arī no nodaļu un Daugavas Vanagu Austrālijā valdes iekrātiem līdzekļiem. Šo darbu Daugavas Vanagi nevarēja paveikt vieni paši. Tur nācāt talkā jūs – tautieši ar saviem ziedojumiem. Par to, ka mēs, Daugavas Vanagi – visi tā atbalsta saņēmēji, esam jums sirsnīgi pateicīgi.

Ja vēl neesat saņēmuši aicinājumu ziedot Daugavas Vanagu līdzekļu vākšanas akcijai, lūdzu griežieties pie tuvākās Daugavas Vanagu nodaļas Austrālijā, kura jums nosūtīs līdzekļu vākšanas veidlapu.

Paldies par jūsu ziedojumiem iepriekšējos gados, kā arī par ziedojumu šogad!

Daugavas Vanagi Austrālijā valde
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com