Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Vītolu fondam – 2 miljonus Austrālijas dolāru

Saņemts liels anonīms ziedojums

Laikraksts Latvietis Nr. 711, 2022. g. 29. jūlijā
Vītolu fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kad dod sirds, prāts klusē – šādā noskaņā Vītolu fondā 29. jūnijā saņemts ārkārtīgi liels anonīms ziedojums.

2021. gada decembrī Vītolu fonds saņēma anonīmu testamentāro novēlējumu 1 miljona Austrālijas dolāru apmērā; tagad, pēc pusgada, no šīs pašas personas pēdējās gribas apliecinājuma saņemti vēl divi miljoni Austrālijas dolāru jeb 1,3 miljoni eiro, kas iegūti, pārdodot labdarei piederošo nekustamo īpašumu.

Kundze, kas jauniešu izglītošanai vēlējusi visu savu dzīvē sakrāto, nāk no Austrālijas, kur viņas vecāki bija ieradušies pēc Otrā pasaules kara, meklējot patvērumu trimdā. Pēc došanās pensijā, viņa pārvācās uz dzīvi Latvijā, izjūtot milzīgu piederību šai zemei, kuru mīlēja no visas sirds, lai arī nebija te dzimusi. Savu patriotismu viņa bija spējusi apliecināt dzīves laikā, bet vēl vairāk dodoties mūžībā.

Apjaušot ziedojuma patieso mērogu un iespējas atbalstīt jauniešus ar tā palīdzību, ar klusu laimi saprotam, ka tie būs simti izskolotu absolventu – Latvijas valsts mediķi, inženieri, skolotāji un daudzi citu profesiju pārstāvji, – un tā ir lielākā bagātība, ko kāds savai Tēvzemei var sniegt. Tā vairs nav palīdzība tikai atsevišķām personām, tas ir dāvinājums visai tautai, kas tiks ielikts pašā vērtīgākajā kapitālā, kas mums pieder, – Latvijas cilvēkos, Latvijas nākotnē.

Vītolu fonds ar dziļu cieņu piemin un godina ziedotāju!

Vītolu fonds
www.vitolufonds.lv
30.06.2022.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com