Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pases un personu apliecības Melburnā

Darbojās pārvietojamā pasu darbstacija

Laikraksts Latvietis Nr. 715, 2022. g. 24. aug.
Jānis Roberts Dēliņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

No kreisās: Latvijas goda konsuls Jānis Dēliņš, Latvijas vēstniecības padomniece un pārstāvniecības vadītāja vietniece Ieva Apine un vēstniecības otrā sekretāre Vineta Freimane Melburnas Latviešu namā sestdien, 20. augustā. FOTO Ojārs Greste.

19. un 20. augustā Melburnas Latviešu namā Latvijas pilsoņiem bija iespēja iegūt vai atjaunot Latvijas pases un personu apliecības – eID karte. Izbraukumu uz Melburnu ar pārvietojamo pasu darbstaciju organizēja Latvijas vēstniecība Austrālijā.

Latvijas vēstniecības padomniece un pārstāvniecības vadītāja vietniece Ieva Apine un vēstniecības otrā sekretāre Vineta Freimane pieņēma 65 Latvijas pilsoņus, kā arī tikās ar personām, kuri pašlaik kārto vai vēlās kārtot Latvijas pilsonības reģistrāciju.

Tā kā sestdien, 20. augustā, Latviešu namā kafejnīca bija atvērta, lielākā daļa pilsoņu, kuri bija ieradušies noformēt pases, varēja pakavēties kafejnīcā Rīga un baudīt Latviešu nama talcinieču ceptos gardumus vai paēst pusdienas.

Abas dienas vēstniecības amatpersonām bija ļoti garas, bet viņas ar smaidu un laipnību pieņēma ikkatru pilsoni. Latvijas goda konsuls Jānis Dēliņš informēja pilsoņus par 14. Saeimas vēlēšanām, un par iespēju Latvijas pilsoņiem Melburnā nobalsot klātienē 1. oktobrī Melburnas Latviešu namā vai pa pastu.

Jānis Roberts Dēliņš,
LR goda konsuls Melburnā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com