Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jaunais laiks ir patiesības nākamā dispensācija

Māc. Raimonda Sokalovska pārdomas

Laikraksts Latvietis Nr. 780, 2024. g. 6. janv.
Raimonds Sokolovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

2005. gada 22. decembrī ANO Ģenerālā Asambleja atzina tautu solidaritāti kā vienu no universālām vērtībām, kurai ir jābūt par pamatu tautu attiecībās XXI gadsimtā, un šai sakarā iekārtoja 20. decembri par Starptautisko Cilvēces Solidaritātes Dienu (International Human Solidarity Day). Ilgstošas attīstības agenda ir centrēta uz cilvēkiem & planētu, iezīmēta ar cilvēktiesībām un atbalstīta ar globālo sadarbību, kam nolūks ir uzvarēt nabadzību, badu un slimības. Tādēļ tā tiek celta uz globāliem solidaritātes pamatiem. Šai tēmai esmu veltījis savu rakstu „Jaunais Laiks ir Patiesības nākamā dispensācija.“

Pašlaik visā pasaulē notiek garīgie procesi, ko dēvē par Jauno Laiku (New Age, angl.). Tiek žēlastībā dota Patiesības nākamā dispensācija visai Cilvēcei. Tā aptver uz Zemes filozofiju, reliģiju, mākslu, zinātni un politiku.

Kāda ir starpība starp Veco laiku un Jauno laiku?

Jaunais Laiks ir nevis jauna reliģija, bet Kosmiski-daudzdimensionāli-enerģētiski-garīgi-fiziska jauna realitāte, kura patreiz iestājas uz Zemes. Tā būs raksturīga ar it kā dullumu, bet labestību, siltumu un Gaismu.

Iepriekšējais 2150 gadu cikls iesākās relatīvi neilgi pirms Jēzus Kristus dzimšanas, un tas bija Zivju zvaigznāja zīmē Zodiakā (The Age of Pisces). Starp citu, pirmo kristiešu reliģiskais simbols bija zivs. Vēl tagad daudzi to pielieto. Tam laikmetam bija raksturīga patriarhālās filozofijas un reliģiju dominante, karošana, valstu robežu nospraušana un tmldz. Tā bija Cilvēces pamatskola.

Jaunais 2150 gadu cikls, kurš pakāpeniski iestājas XX-XXI gadsimtu maiņā, ir Ūdensvīra laikmets (Ūdensnesēja/s zīme Zodiakā, The Age of Aquarius). Tam kodētais simbols ir 11:11. Tai raksturīgi vīrišķā un sievišķā sākuma līdzsvarošana, daudz lielāka miermīlība, pagātnes rētu dziedināšana, un tmldz. Tas viss notiek uz kolosālas tehnoloģijas attīstības un vispārējas Zemes sasilšanas fona. Tā būs Cilvēces vidusskola.

Prof. Andris Buiķis par Jaunā laikmeta iezīmēm: „Mainīsies ne tikai zemes vibrācijas, bet arī cilvēku psiholoģija un domāšana. Viena no teorijām to skaidro ar šādu piemēru: kad rotējot zemeslodes ass iet prom no galaktikas centra (ko sauc arī par garīgo centru), tad cilvēce aizmieg. Šobrīd esam viduspunktā, zemeslodes ziemeļu punkts ir pret Polārzvaigzni un zemeslodes ass atkal sāks virzīties pretī galaktikas centram. Sākas Ūdensvīra laikmets un visa cilvēce sāk mosties. Mēs meklējam garīgās zināšanas, un tās arī mums tiks dotas.“ (citāta beigas).

Kāda ir Jaunā Laika pazīme?

Jaunā Laika pazīme ir, ka katram uz Zemes iedzīvotājam no Debesīm tiek atgādināti tiešā vai pastarpinātā veidā šādi aspekti:

  1. Cilvēka mērķis uz Zemes ir – attīstīties mentāli, garīgi, dvēseliski un fiziski;
  2. Cilvēks ir Gars, Dvēsele un Miesa, un viņa būtības pamatā ir Labestība;
  3. Brīvā griba ir absolūti Universāla; pilnības ceļš tevi aicina saskaņot savu gribu ar Dieva gribu;
  4. Visa Zeme un iemītnieki uz tās patreiz no trīsdimensionālās dominējošās eksistences ietiecas četrdimensionālajā un piecdimensionālajā; (par dimensijām vairāk citreiz);
  5. Tu pats esi Dvēsele/Gars vai Gaismas būtne jeb - tava Apziņa, kas ar zināmiem intervāliem periodiski ienāk inkarnācijā uz Zemes caur piedzimšanas procesu jaunā cilvēkā;
  6. Universs kūsā ar dzīvību, un ar viņiem pastiprinās sadarbība; starp tiem arī tavi brālēni un māsīcas Izplatījumā;
  7. Visa dabiskā eksistence ir svēta.

Jaunā Laika vadošie simboli ir septiņstaru zvaigzne, sešstaru zvaigzne, piecstaru zvaigzne, krusts, aplis, un ērglis. Tie ir universālie simboli, kas piedalījušies arī līdzšinējo laikmetu formācijā.

Mācītājs Raimonds Sokolovskis
Laikrakstam „Latvietis“

(Referencēm skat.: Prof. Andris Buiķis, Ivars Vīks, Dr. Dolores Cannon, Dr. Michael Newton, Dr. Brian Weiss, Geoffrey Hudson, Darryl Anka/Bashar, Dr. Steven Greer, James Gilliland darbus u.c.)Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com