Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aprīļa ziņas

Piedāvājumi spēkā no 1. aprīļa

Laikraksts Latvietis Nr. 644, 2021. g. 7. apr.
Armands Birkens -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pīrāg-Pillow.

Garezera ūdens piedāvājums.

Dejotāji.

Spilvens! Piedāvājums spēkā no 1.aprīļa

Vai naktīs nevarat iemigt? Vaina drošvien ir jūsu vecā, izgulētā, sen ārā metamajā spilvenā. Fui!

Piedāvājam katram latvietim jauno, izcilo Pīrāg-Pillow!

Kas ir mums mīļāks, par no krāsns svaigi izņemtiem pīrāgiem? Tagad jūs savu galviņu varat likt uz pīrāga! Pīrāg-Pillow ir pīrāgs jūsu gultai, jūsu galvai! Gulēsiet, sapņosiet kā īsts latvietis! Spilvens ir ne vien mīksts un mīlīgs, bet, to ieštepselējot, varat ieslēgt siltumu, atdarinot to silto krāsns pīrādziņu. Ieslēgt var arī smaržu! No jūsu siltā pīrāga maigi izgaros burvīga, svaigi cepto pīrāgu smarža. Jūsu gulta pārvērtīsies par paradīzi – latvisku virtuvi!

Šis prieks nebūt nav domāts tikai jums, bet ir domāts arī par jūsu sunīšiem, kaķīšiem! Pīrāg-Pillow forma ir tieši domāta kā vieta, kurā var ieritinināties jūsu mīļie mājas dzīvnieciņi. Neliedziet viņiem to prieku, to siltumu un smaržu! Visi kopā nakti pavadīsiet pīrāgu paradīzē! No rīta pamodīsieties ar smaidiem sejā.

Pasūtiniet jūsu Pīrāg-Pillow šodien! Pasūtiniet divus, trīs, četrus! Pasūtiniet duci!

Šodienas piedavājums ir viens par zemo $19,99 cenu, bet divi par izdevīgo $39,98, un ducis par vēl izdevīgāku – $239,88! Piegāde ieskaitīta.

Šis kvalitatīvais pīrāgs jums uzticīgi kalpos gadiem un ir ražots Latvijā, slavenajā Jelgavas Spilvenu Fabrikā, sadarbībā ar konditoreju Liepājas Gardumiņš.

Zvaniet bezmaksas telefonam: 1-800-Pirag-Pillo, vai pasūtiniet mājaslapā: www.Pirag-Pillow-Paradize.com.

Zvaniet šodien, zvaniet uzreiz! Katra nakts bez Pīrāg-Pillow ir kā nakts bez laimes!

Šim pīrāgam nekad nebūs abi gali apdeguši! Būs tikai jāsavaldas, lai naktī neapēstu savu Pīrag-Pillow!

Saldu dusu visiem vēlot,

AB
Laikrakstam „Latvietis“

* * *

Garezers! Garezers! Garezers!

Tautieši! Vai esat nevaldāmi noilgojušies pēc Gaŗezera? Pateicoties vīrusam, neesat varējuši braukt uz Gaŗezera? Jūsu bēdas var beigties! Ja jūs netiekat uz Gaŗezeru, tad Gaŗezers nāks pie Jums!

Sākot ar 1. aprīli, Jūs varēsit pasūtīnāt īstu, dzidru Gaŗezera ūdeni, smeltu no paša ezera, ar gādīgām latviešu rokām! To piegādās nekavējoši uz Jūsu mājām!

Par $25,00 ziedojuma, garezerieši Jums aizsūtīs mazu skaistu stikla pudelīti ar Gaŗezera ūdeni! Pudelīte nāk uzvērta uz ķēdītes, kuru varat valkāt ap kaklu.

Par $50,00 Jūs varat pasūtīnāt līdz 10 galoniem Gaŗezera ūdens, Jūsu mājas zivju akvārījam! Par papildus $25,00, viņi ūdenī ieliks arī dažas mazas zivtiņas!

Ja ar to nepietiek, garezerieši Jums nogādās 200 galonus Gaŗezera skaidrā ūdens Jūsu mājas burbuļvannai – hot tub! Izmaksa – nieka $500,00!

Ja gribat apžilbināt savus radus un draugus, par $1 000,00 gaŗezerieši Jums ar tanker truck nogādās 1 000 galonus Gaŗezera ūdens, Jūsu peldbaseinam!

Par visu domāts, par visu gādāts! Neļausim nevienam vīrusam mūs šķirt no mūsu mīļā Gaŗezera!

Pasūtiniet Jūsu ūdeni šodien! Pasūtiniet vairākus tilpumus, gan sev, gan draugiem!

Zvaniet nekavējoši Gaŗezera speciālai hotline: 1-800-GRIBU-H20! Pasūtinājumus pieņem arī mājaslapā: www.ManLotiVajagGarezeraUdeni.com!

Visi pasūtinājumi nāk ar tā saucamo Certificate of Authenticity, ar vairākiem oficiāliem parakstiem. Nepieņemat viltus piedāvājumus! Pieņemiet tikai īsto Gaŗezera ūdeni!

Pirmie simts pasūtinājumi arī dabūs vienu 100 mārciņu maisu ar īstām Gaŗezera pludmales smiltīm! Nekavējaties, nepaliekat bez smiltīm!

Visiem slapju vasaru vēlot,

Gaŗezera Ūdens Distribūcijas Pārvaldes vārdā,

Vilnis Straume
Laikrakstam „Latvietis“

* * *

„Ātrāk leksi, ātrāk tiksi!“ – Rīgas maratons 2021!

Sūdzības par to, kā darbojas valdības departamenti ir ikdiena un pelnīti! Bet ne, kas attiecas uz Latvijas Apvienība Sportam un Kustībai (LASUK)! Šī organizācija ir jau lieko reizi pierādījusi sevi kā kompetentu un tālredzīgu, vienmēr uzlabojot sportu un kustību Latvijā!

LASUK priekškustētāja, kā viņi to sauc, ne priekšsēdētāja, Ilze Bizīte, preses konferencē atklājusi jaunu pieeju pasaulē slavenajam Rīgas maratonam. Maratoni ir garlaicīga ikdiena vairākās pilsētās pasaulē un mēdz izraisīt tautā žāvas. Bīzīte atklājusi, ka pēc intensīvas un ilgstošas apspriešanas, LASUK ir izgudrojusi veidu, kā padarīt Rīgas maratonu par interesantāku un latviskāku. Sākot ar šo gadu, Rīgas maratonā būs aizliegts skriet, bet atļauts tikai lekt polkas solī. Vai ir kāds dejas solis mīļāks latviešiem kā polka? Tas pat ir mūsu gēnos! Tātad, Bizīte saka: nost ar skriešanu, sākam beidzot lekt! Polkas slavenais solis ir: viens, divi lec un viens, divi lec, utt.

Par šo jaunumu Latvijas Deju Federācija sajūsmā devusi savu atbalstu. Tās priekšsēdis Zigurds Dārziņš teicis, ka beidzot nākuši pie prāta un polkas solis maratonā padarīs Latviju laimīgāku, skaistāku.

Lai gādātu, ka visi dalībnieki pareizi lec polkas soli, ik pa dažiem metriem būs novietoti deju soļu tiesneši, kuri vēros katru soli. Ja kāds pareizi neleks, to ar lielu āķi izvilks no sacīkstes. Lai palīdzētu lecējiem, maratona maršrutā būs novietotas Latvijas deju kapelas, kuras skaitliski ir pietiekāmi daudz, lai noklātu visas maratona 26 jūdzas. Kapelas spēlēs gan tautas dejas, gan ziņģes! Dalībnieki un skatītāji varēs dziedāt līdzi. Bizīte garantē, ka būs jauki, skaisti un pat aizraujoši! Pieteikušās ir vairākas Latvijas deju kopas, kurām jau ir spēcīgs treniņš polkas solī. Varēs maratonā piedalīties arī tautas tērpos un pastalās. Lielās firmas NIKE un Adidas solījušās saražot maratonam piemērotus tērpus – latviskotas īsās sporta bikses, krekliņus un zeķes ar tautiskiem rakstiem.

Dažas kaimiņu valstis, ieskaitot Poliju, Lietuvu un Vāciju, izteikušas lielu interesi Latvijas jaunajai maratona pieejai, un ir teikuši, ka nopietni apsver arī pāriet uz polkas soli. Vācu sporta ministrs Joahīms Kasundtheit teicis: „Pārtrauksim taču vienreiz to stulbo skriešanu un sāksim foršo polku! Cepuri nost latviešiem! Prosit!“

Būs arī speciālas godalgas uzvarētājiem. Būs vīriešu, sieviešu un bērnu kategorijas, kā arī jauna kategorija tiem, kuri nav droši, kurā kategorijā viņi pieder. Visiem atļauts piedalīties.

Pasaules prese pieteikusies raidīt Rīgas jauno maratonu pa visu pasauli! Tas būs notikums, kas atkal cels Latviju pasaules redzeslokā.

Bizīte ziņo, ka maratonam varēs pieteikties, sākot ar šī gada 1. aprīli, ejot uz LASUK speciāli maratonam izveidotās mājaslapas: www.gribulekt.org.

Uz tikšanos pie starta līnījas Rīgā! Būsim vienoti savā raitā polkas solī! Maratona devīze: Ātrāk leksi, ātrāk tiksi!

Es gribēju polku lekti
Jau no paša šūpulīš'!
Nu varēšu polku lekti
Visā Rīgas garumā!

Tautmīlis Klucis,
Ziņu portālam „Blefi.lv.“, Sporta speciālais korespondents
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com