Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


XV Vispārējie dziesmu un deju svētki ASV

Biļetes ir pieejamas

Laikraksts Latvietis Nr. 684, 2022. g. 6. janv.
Ansis Vīksniņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Strauja, strauja upe tecēj'!
Misisipi upe!

XV Vispārējie dziesmu un deju svētki ASV norisēs Minesotas galvaspilsētā St. Paulā. Misisipi upes krastā no 2022. gada 29. jūnija līdz 4. jūlijam.

Mīļie Dziesmu svētku draugi!

Rīcības komiteja ziņo, ka Dziesmu svētku biļetes sākām pārdot 2021. g. 18. novembrī. Daudziem pasākumiem piedāvājam atlaides bērniem un jauniešiem, lai visiem ģimenes locekļiem būtu iespēja baudīt Dziesmu svētku sarīkojumus. Dziesmu svētku biļetes ir brīnišķīgas Ziemassvētku dāvanas, vēl labākas nekā piparkūkas!

Biļetes varēs pasūtīt caur Dziesmu svētku tīmekļa vietni www.latviansongfest2022.org, lietojot kredītkarti.

Biļetes iepriekšpārdošanā varēs iegādāties tikai elektroniski caur Dziesmu svētku mājas lapu. Pircējs saņems e-pastu ar ieejas biļeti vai kuponu, ko izmainīt pret ieejas biļeti (kā kuram koncertam). Uz abiem parādīsies QR kods (melnie un baltie kvadrātiņi četrkantainā laukumā). Tos varēs vai nu saglabāt mobilajā telefona vai izdrukāt uz papīra. Koncertiem ar kuponu, kupons būs jāiemaina pret biļeti biļešu kasē InterContinental viesnīcā Dziesmu svētku laikā.

Komiteja aicina visus apmeklēt svētku tīmekļa vietni, lai iepazītos ar bagātīgo svētku programmu. Noteikti iesakām ierasties jau 29. jūnijā, lai apmeklētu Ieskaņas koncertu ar Ēriku Ešenvaldu, kurā dziedās trīs kori: MASKA un ANIMA no Latvijas un Magnum Chorum no Minesotas. Koncertā būs iekļauts jauns Ešenvalda skaņdarbs. 30. jūnija vakarā plānojam Zaļumballi Misisipi upes krastmalā ar vakariņām un tautas mūziku, ko spēlēs ansambļi no Zviedrijas un Minesotas. 1. jūlijs ir pilns ar pasākumiem no rīta līdz pusnaktij, ieskaitot teātra izrādi, simfonisko koncertu, jaundeju skati, viesu koru koncertu, un kabarē vakaru. Galvenie svētku pasākumi – tautas deju Lieluzvedums un Kopkora koncerts notiks 2. un 3. jūlijā. Un ja meklējat kaut ko maz bišķiņ skaļāku, iesakām 2. jūlija rok vakaru ar ansambļiem Akacis un Astro 'n' out un svētku vakariņas un balli 3. jūlijā, kur skanēs deju mūzika visām paaudzēm.

Galvenā svētku viesnīca ir jau izpārdota, bet istabas vēl ir pieejamas vairākās citās viesnīcās St. Paulas centrā. Visas piedāvā labas cenas un ir viegli sasniedzamas pilsētas centrā. Lūdzu, apskatiet mūsu tīmekļa vietni.

Biļešu ienākumi segs tikai apmēram 50% no svētku izdevumiem. Ziedojumi no indivīdiem un organizācijām ir nepieciešami, lai nodrošinātu svētku finanses. Lūdzu apsveriet $100, $250, $500 vai $1000 ziedojumu (vai ziedojumu kādā citā summā). Var ziedot elektroniski mūsu tīmekļa vietnē, vai sūtot čeku uz Latvian Song Festival uz latviešu baznīcas adresi: 3152 17th Av S, Minneapolis MN 55407. Mēs esam 501(c)(3) organizācija, Jūsu ziedojums ir atskaitāms no ienākuma nodokļiem.

Nepacietīgi gaidām Jūs ciemos nākamvasar!

Ansis Vīksniņš,
XV Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku ASV, Minesotā rīcības komitejas priekšsēdisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com