Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Par ko balsot 1. oktobrī?

Informatīva sesija ZOOM platformā

Laikraksts Latvietis Nr. 720, 2022. g. 28. sept.
Anita Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Informatīva sesija ZOOM platformā. FOTO Ekrānuzņēmums.

Informatīva sesija ZOOM platformā. FOTO Ekrānuzņēmums.

Informatīva sesija ZOOM platformā. FOTO Ekrānuzņēmums.

MLOA

SidnejasLatviesuBiedriba

Informatīva sesija par Latvijas 14. Saeimas vēlēšanām notika otrdien, 2022. g. 20. septembrī, ZOOM platformā Austrālijas latvieša politologa Dr. Ulda Ozoliņa vadībā.

Dr. Ozoliņš sniedza rūpīgi sagatavotu ieskatu par partiju iespējām un viņu popularitāti pēc beidzamajām aptaujām. Apskatīja lielās izmaiņas, kas notikušas ar partiju sastāvu un popularitāti kopš 2018. g. 13. Saeimas vēlēšanām; Saskaņa ir daudz zaudējusi savu popularitāti, bet jaunā prokrieviska grupa Stabilitāte! cenšas pievilkt viņu vēlētājus. Jaunā Vienotība, kura ieguva vismazāk deputātu skaitu 13. Saeimā ir kļuvusi vispopulārākā pēdējās aptaujās, atspoguļojot Krišjāņa Kariņa sekmīgu koalīcijas vadību. Vēl ar labām izredzēm tikt Saeimā ir Progresīvie un Apvienotais Saraksts, kas bāzēts bijušo Reģionālā Apvienība. Attīstībai/PAR un Nacionālā Apvienība arī ir ticami ieturēt savas vietas Saeimā, kā arī ZZS Zaļo un Zemnieku Savienību, kura tiek daudz kritizēta, jo vēl joprojām proponē Lembergu kā Ministru prezidentu.

Piedalījās aptuveni 60 dalībnieki no visas Austrālijas, kā arī Latvijas, prezentācijas beigās uzdodot jautājumus, Jānai Andersonei operatīvi tos moderējot.

Sesijas ierakstu var noskatīties: https://youtu.be/O85FMp58jz4, vai arī apmeklējot Sidnejas Latviešu biedrības mājaslapu: slb.org.au

Šajā vietnē tiek uzrādīta arī politisko partiju saderības saite, kur balsotāji var izpildīt aptauju, lai izvērtētu savu saderību ar politisko partiju platformām.

Sarīkojums notika MLOA un SLB paspārnē.

Anita Andersone
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com