Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mācības gads ir beidzies!

Trīs absolventi Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 732, 2022. g. 21. dec.
Dzintra Latiša -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola_2v

Absolventes 2022. gadā.

Šī gada absolventes pirmajā klasē 2015. gadā.

Ziemassvētku svinēšana Brēmaņu dārzā.

Ziemassvētku svinēšana Brēmaņu dārzā.

Sestdien, 10. decembrī, Melburnas Latviešu biedrības (MLB) Daugavas skola noturēja Izlaiduma aktu – šī gada absolventes ir: Inese Andersone, Lia Kasparsone un Dāna Rumpe. 8. klases vecāki bija grezni izpušķojuši Latviešu nama Lielo zāli ar svinīgu noskaņu.

Absolventes mācījušās kopā kopš mazotnes, un zālē bija redzamas daudzas fotogrāfijas no iepriekšējām klasēm. Kā trīs latviešu meitenes, viņas piemēroti izvēlējās devīzi Māte Latvija – mēs Jūsu meitas.

Saulainajā 17. decembrī skolas eglīte jau trešo gadu tika svinēta Brēmaņu dārzā, kur skolēni izpušķoja eglīti un dārzus. Tad ar dziesmu sagaidījām Ziemassvētku vecīti, un katra klase deklamēja savus dzejoļus. Sekoja BBQ pusdienas, ko gādāja skolas padome.

Šogad skolai laimējās noturēt visas mācības klātienē, un skolas telpas atdzīvojās ar skolēnu smiekliem un radošajiem darbiem. Līdz ar to, skolā arī nosvinējām Baltā galdauta dienu, Lieldienas un Ģimenes dienu. Jāņus varējam atkal noturēt svaigā gaisā Tērvetē, kur pilnā balsī bija apdziedāšanās un gājiens no mājas uz māju. Skolu sarīkojums (t. i. kopā ar Melburnas Latviešu vidusskolu) tika pārcelts uz vēlāku datumu, jo šogad skola cieta no tā, ka daudzi skolēni un skolotāji slimoja. Apsveicu skolotājus, ka spēja pielāgoties pie vienmēr mainīgajiem apstākļiem.

Piedalījāmies Melburnas latviešu organizāciju apvienības (MLOA) rīkotajos Latvijas Valsts svētkos ar 8. klases audzēkņu godasardzi un, pieturoties pie Daugavas skolas tradīcijām, visi skolēni vai nu nolika puķes pie Brīvības pieminekļa attēla, vai aizdedzināja svecīti.

Skolai arī bija īpaši ciemiņi – vispirms Latvijas Republikas vēstnieks Austrālijā Marģers Krams, kas apciemoja katru klasi, un skolēniem bija iespēja viņam prasīt jautājumus. Arī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pakavējās skolas telpās un satikās ar skolas saimi.

Skolas darbība atsāksies 2023. gada 4. februārī plkst. 11.30, kad ar prieku gaidām jaunas ģimenes un skolēnus.

Tuvāku informāciju par MLB Daugavas skolu un tās darbību var uzzināt, rakstot skolas pārzinei Dzintrai Latišai: dzintra@daugavasskola.com.au vai skatīties tīmeklī www.daugavasskola.com.au vai skolas FB lapā: https://www.facebook.com/daugavasskola

Dzintra Latiša,
Daugavas skolas pārzine
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com