Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Koris „eLVé“ uzaicināts

Koris „eLVé“ uzaicināts piedalīties lielākajā Svētā Patrika dienas parādē

Laikraksts Latvietis Nr. 736, 2023. g. 24. janv.
Latviešu biedrība Īrijā -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Koris eLVé būs vieni no 11 tautību grupām, kuri šogad atklās Svētā Patrika dienas (St. Patrick's Day) apjomīgo parādi Dublinā, kurā katru gadu piedalās vairāk nekā 4000 dalībnieku, un apmeklē pusmiljons skatītāju klātienē un vēl vairāk to vēro nacionālajā televīzijā un internetā. Kopā ar latviešiem būs pārstāvētas arī Alžīrija, Indija, Peru, Venecuēla, Brazīlija, Moldova, Lietuva, Sīrija, Polijas, Spānija un, protams, Īrija.

15. janvārī dalībniekus pirmajā tikšanās reizē sveica un šī gada parādes galveno tematiku un norisi izstāstīja Svētā Patrika dienas festivāla priekšsēdētājs Richard Tierney, menedžere Rachel Hopkins un citi organizatori.

Horeogrāfes Muirne Blooren vadībā visi klātesošie apguva pirmās ievadkustības, izrunāja potenciālos tēlus un vienojās par turpmāko grupu individuālo un kopīgo mēģinājumu plānu.

Pēc šīs tikšanās kora pārstāves Liene Eškina, Indra Jākobsone un mākslinieciskā vadītāja Inguna Grietiņa-Dārziņa atzina: „Tas būs neaizmirstams notikums mums visiem, esam ļoti apgarotas un laimīgas pieņemt šādu uzaicinājumu un piedalīties tajā. Tiekamies 17. martā, plkst. 12.00!“

Koris eLVé Svētā Patrika dienas parādē Dublinā piedalīsies jau trešo reizi. Iepriekš koris piedalījies 2015. un 2017. gadā. Savukārt, piedaloties Dublinas priekšpilsētas Bray Svētā Patrika dienas parādē 2012. gadā, koris ieguva balvu par atraktīvāko kopienas grupas debiju.

Svētā Patrika diena ir īru nacionālie svētki, kurus svin visā plašajā pasaulē, taču visapjomīgāk tie tiek svinēti tieši Dublinā. Vairāk par šī gada svētkiem lasiet festivāla vadītāja Ričarda Tiernija (Richard Tierney) intervijā nacionālajā laikrakstā The Irish times šeit:

https://www.irishtimes.com/business/2023/01/06/st-patricks-festival-ceo-richard-tierney-i-honestly-feel-very-privileged-and-im-not-just-hamming-that-up/

LBĪ valde
Laikrakstam „Latvietis“

#koriselvé #igdstudio #lbī
#dublincitycouncil
#stpatricksday2023
#stpatricksdayfestival
#stpatricksdayparadeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com