Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvijas vēstnieks Austrālijā un Jaunzēlandē

Oficiālajā darba vizītē Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 736, 2023. g. 24. janv.
Jānis Roberts Dēliņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

No kreisās: Latvijas vēstnieks Marģers Krams un Latvijas goda konsuls Viktorijā Jānis Roberts Dēliņš ierodas vizītē pie Viktorijas gubernatores. FOTO no Jāņa Roberta Dēliņa personīgā arhīva.

Latvijas vēstnieks Austrālijā un Jaunzēlandē Marģers Krams un Viktorijas pavalsts gubernatore Lindu Dessau (The Honourable Linda Dessau AC) FOTO Government House Victoria.

Latvijas vēstnieks Austrālijā un Jaunzēlandē Marģers Krams un Melburnas pilsētas domes priekšsēdētāja Sellija Kepa (Sally Capp).

Latvijas vēstnieks Marģers Krams, goda konsuls Jānis Roberts Dēliņš ar Global Victoria un Invest Victoria vadītājiem Paul Ohēgenu (O’Hagan), Emu Lorenci (Ema Laurence) un Antoine Čeriju (Chery). FOTO no Jāņa Roberta Dēliņa personīgā arhīva.

2022. gada 15. un 16. decembrī Latvijas vēstnieks Austrālijā un Jaunzēlandē Marģers Krams kopā ar kundzi Sandru Kramu oficiālajā darba vizītē apmeklēja Melburnu.

Vizītes laikā vēstnieks tikās ar Viktorijas pavalsts gubernatori Lindu Dessau (The Honourable Linda Dessau AC) un Viktorijas pavalsts premjerministra parlamentāro sekretāru Niku Staikosu (Nick Staikos MP). Vēstniekam bija arī iespēja tikties ar Viktorijas pavalsts aģentūru Global Victoria un Invest Victoria pārstāvjiem, kur tika pārrunātas iespējas attīstīt un veicināt ekonomiskas attiecības starp Latviju un Viktoriju.

Vizītē bija iekļauta arī tikšanās ar Melburnas pilsētas domes priekšsēdētāju Selliju Kepu (Sally Capp), kur pārrunāja Melburnas latviešu kopienas aktīvo darbību un sadarbības iespējas ar pavalsts galvaspilsētu. Vēstnieks aicināja pilsētas domes priekšsēdētāju apmeklēt Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienas Melburnā 2023. gada decembrī.

Vēstnieks un kundze piedalījās arī Austrālijas Ārlietu ministrijas Viktorijas pavalsts (DFAT) reģionālā direktora Endrū Kumpstona (Andrew Cumpston) rīkotajā gada noslēguma pieņemšanā Melburnas Kriketa kluba (MCC) telpās, kur vēstniekam bija iespēja iepazīties ar Melburnas konsulārā korpusa biedriem un Austrālijas Ārlietu ministrijas Viktorijas pavalsts amatpersonām.

Vizītē piedalījās arī Latvijas goda konsuls Viktorijā Jānis Roberts Dēliņš

Jānis Roberts Dēliņš,
LR goda konsuls Viktorijā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com