Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jauniešu koris BALSIS atgriežas no Austrālijā

Koncertcikls „Mūzika BALSĪM“ ar koncertiem MĪLESTĪBA=II

Laikraksts Latvietis Nr. 738, 2023. g. 8. febr.
Ints Teterovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Balsis

Jauniešu koris BALSIS ar diriģentu Intu Teterovski. FOTO Publicitātes foto.

Jauniešu koris BALSIS tikko atgriezās no Austrālijas, kur piedalījās 37. Austrālijas latviešu Jaunatnes dienās Adelaidē, vērienīgajā Sidnejas festivālā un sniedza solo koncertus Sidnejā un Melburnā. Februārī BALSIS priecēs klausītājus ar jaunāko programmu no koncertcikla Mūzika BALSĪM.

14. februārī Zundas torņos (Zunda Towers) plkst. 19.00 un plkst.21.15 notiks koncerti MĪLESTĪBA = II. Skanēs vairāki Valta Pūces kormūzikas pirmatskaņojumi un Andra Sējāna dziesmu cikls Par ziediem ar Vizmas Belševicas dzeju.

Piedalās Jauniešu koris BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, Mārcis Lipskis (kontrabass), Valts Pūce (taustiņi), Andris Sējāns (balss), režisore Dana Biteniece un gaismu mākslinieks Ivars Vācers.

Šie koncerti būs unikāla iespēja piedzīvot, līdz šim, pirmo muzikālo notikumu Zunda torņos, kur klausītājiem pavērsies elpu aizraujošs skats uz Rīgu. Lūgums uz koncertiem ierasties laicīgi. Nokļūt uz koncerta norises vietu varēs tikai ar liftu.

18. februārī plkst. 17.00 koncerts MĪLESTĪBA=II notiks Ērgļu Saieta namā.

Mūzika BALSĪM – koncertcikls, kurā skan Jauniešu korim BALSIS radīta jaunākā mūsdienu latviešu komponistu kormūzika.

Biļetes Biļešu Paradīze kasēs un bilesuparadize.lv

Koncerts notiek, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumam, Madonas novadam, RKTMC Mazā ģilde, Zunda Towers, Ērgļu Saieta nams.

Papildus ziņa

Šī gada martā tiks izdots Raimonda Paula un Ineses Zanderes kormūzikas cikla Dziesmas par Latvijas upēm ieraksts Jauniešu kora BALSIS atskaņojumā. Tas būs pieejams kompaktdiskā un visās mūzikas straumēšanas platformās. Ieraksta producents Skani, skaņu režisors Normunds Slava. Pirmais singls gaidāms jau 17. februārī: https://skani.lnk.to/SalacaAtbalss

Ints TeterovskisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com