Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Liepāja – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027. gadā

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzņemas patronāžas pienākumus

Laikraksts Latvietis Nr. 762, 2023. g. 30. aug.
Mārtiņš Drēģeris -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LV_prezidents_logo

No kreisās: Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, Liepājas mērs Gunārs Ansiņš. FOTO Ilmārs Znotiņš - Valsts prezidenta kanceleja.

10. augustā, apmeklējot Liepājas valstspilsētu, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzņēmās Liepājas – Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027. gada patronāžas pienākumus.

„Liepāja ir īpaša vieta Latvijā. Liepāja ir ne tikai vēju pilsēta, bet arī radošā nemiera pilsēta. Šeit vienmēr ir dzirksteļojis radošums, gara brīvība, kas ar stiprajiem vējiem aizpūsta pāri visai Latvijai. Tā vai citādi – Liepāja ir iedvesmas pilsēta! Tāpēc vēl jo vairāk priecājos, ka Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027. gadā būs tieši Liepāja!

Man ir īpašs prieks, ka Eiropas kultūras galvaspilsētas programma tiek veidota kopā un sadarbībā ar Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadiem. Eiropas kultūras galvaspilsētas tituls ir liela atbildība, labs pamats un arī lieliska iespēja, lai turpmākos gadus Kurzemes reģions sevi pieteiktu un apliecinātu visai Latvijai un pasaulei ar spilgtu kultūras notikumu programmu.

Un ļoti iespējams, ka tieši ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027. gadu tiks radītas jaunas un paliekošas vērtības arī mūsu valsts un pasaules kultūras ainā. Šodien jūtos pagodināts un ar lielu atbildību uzņemos patronāžu par Liepāju kā 2027. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Vēlu visai Liepāja 2027 komandai saglabāt nemiera radošo garu un neizsīkstošu enerģiju, veidojot, radot un vedot mūs uz Liepāju – 2027. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu,“ svinīgajā pasākumā pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Mārtiņš Drēģeris
Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājumos
10.08.2023.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com