Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienu ziņas

Septembris 2023

Laikraksts Latvietis Nr. 767, 2023. g. 4. okt.
Susan un Pēteris Dārziņi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Vai ticat, ka ir palikušas mazāk par 100 dienām līdz AL59. Kultūras dienām, Melburnā!?

Biļetes uz visiem koncertiem ir tagad pieejamas KD lapā*. Ja neesat vēl paspējuši apskatīt pilno programmu, varat to apskatīt**. Vēlamies atgādināt, ka šajās Kultūras Dienās esam izveidojuši daudzveidīgu programmu, kurā varēs baudīt gan jūsu iemīļotos koncertus, gan arī jaunus pasākumus. Daudzi koncerti būs pieejami gan latviešu, gan angļu valodās, tā kā droši aiciniet līdzi visus savus draugus – arī tos, kuri nerunā latviski!

Aicinām arī jūs uz Oktobrafest pasākumu Melburnas Latviešu namā, 14. oktobrī, plkst. 16.30, ko rīko Melburnas koristi un tautas deju grupas. Šis pasākums ir līdzekļu vākšana Kultūras Dienām. Baudīsim pievakari siltā un omulīgā gaisotnē!

Šajā vakarā piedalīsies arī Melburnas latviešu jauktais koris Daina, Melburnas latviešu vīru koris Veseris un dziedātāji no Pamesta Klumpe (The Lost Clog). Ieeja brīva. Ēdieni un atspirdzinājumi būs pērkami uz vietas.

Sākam arī gatavot AL59.KD programmas grāmatu. Ja velāties ievietot savu sludinājumu vai apsveikumu programmas grāmatā, lūdzu rakstiet mums ziņu uz: info@alkd.org.au.

Atgādinām, ka Kultūras Dienas ir brīvprātīgs darbs, un katrs jūsu ziedojums palīdz mums uzturēt kultūru un tradīcijas Austrālijas latviešu sabiedrībā.

Aicinām veikt ziedojumus šeit:

Account name: 59th Australian Latvian Arts Festival Pty Ltd
Account number: 40015753
BSB number: 704-235

Atgādinām arī regulāri apmeklēt mūsu mājas lapu un sekojiet mums Facebook un Instagram, kā arī lasiet ziņas laikrakstā „Latvietis“.

Susan & Pēteris,
Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienu rīcības komitejas priekšsēži

* https://www.alkd.org.au/?mc_cid=47896549f8&mc_eid=9d36da9a2f

** https://www.alkd.org.au/lv/programme?mc_cid=47896549f8&mc_eid=9d36da9a2fAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com