Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Noturēt tautiešu saikni ar Latviju

Diasporas organizāciju galvenais uzdevums

Laikraksts Latvietis Nr. 790, 2024. g. 13. martā
Mārtiņš Drēģeris -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LV_prezidents_PBLA

No kreisās: Amerikas latviešu apvienības (ALA) priekšsēdis Mārtiņš Andersons, Eiropas latviešu apvienības priekšsēde Justīne Krēsliņa, PBLA priekšsēdis Pēteris Blumbergs, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. FOTO Ilmārs Znotiņš - Valsts prezidenta kanceleja.

23. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs tikās ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdi Pēteri Blumbergu un PBLA valdi.

„Diasporas organizāciju galvenais uzdevums ir noturēt tautiešu saikni ar Latviju. Globālais latvietis 21. gadsimtā ir un būs daļa no pasaules. Lai kur arī latvietis atrastos, katrs var dot pienesumu Latvijai. Tas ir vienlīdz sakāms par ekonomisko, izglītības un zinātnes vai kultūras jomu,“ pauda E. Rinkēvičs.

Tikšanās laikā notika domu apmaiņa par diasporas iesaisti Latvijas ekonomisko un drošības interešu pārstāvēšanā pasaulē. Valsts prezidents pauda pārliecību, ka Latvijas tautsaimniecības un ekonomikas attīstībai svarīgi veicināt remigrāciju un risināt ar to saistītos praktiskos jautājumus. Tāpat Valsts prezidents novērtēja PBLA sniegto atbalstu Ukrainai.

Mārtiņš Drēģeris,
Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājumosAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com