Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?“

Norisināsies NVA un EURES tiešsaistes seminārs remigrācijas atbalstam

Laikraksts Latvietis Nr. 793, 2024. g. 4. apr.
Nodarbinātības valsts aģentūra -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

2024. gada 18. aprīlī plkst.16.00 pēc Latvijas laika videokonferenču platformā Zoom norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu rīkotais tiešsaistes seminārs remigrantu atbalstam Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?, lai Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, sniegtu detalizētāku informāciju par nodarbinātības iespējām Latvijā, izskaidrotu, kādas formalitātes jākārto ārvalstī, pirms izbraukšanas, un Latvijā, atgriežoties, un kādu atbalstu un pakalpojumus piedāvā NVA un EURES.

Dalībai 18. aprīļa tiešsaistes seminārā Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt? jāreģistrējas elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/cCF4otTR8izDoaVR8

Pievienoties Zoom platformai tiešsaistes semināra norises dienā Jūs varēsiet, uzklikšķinot uz saites, kas tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem. Lai piedalītos tiešsaistes seminārā, būs nepieciešams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un webkamera nav obligāta. Jautājumus var uzdot Zoom platformas čatā.

Interesentiem jau tagad ir iespējams reģistrēties dalībai arī 18. jūlija un 17. oktobra EURES tiešsaistes semināros Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?, aizpildot pieteikšanās anketu šeit:

18. jūlijs: https://forms.gle/iP1xrbZr2AreV7p76

17. oktobris: https://forms.gle/xD3EAJZW4CmFUa7V7

NVA EURES tiešsaistes semināra dalībnieki varēs gan iegūt aktuālo informāciju par darba iespējām un dzīves apstākļiem Latvijā, gan uzklausīt EURES konsultantu ieteikumus, kā jārīkojas, pārceļoties, gan dalīties savā pieredzē, kas gūta, risinot ar pārcelšanos saistītus jautājumus.

Katra tiešsaistes semināra ilgums – 1 stunda, sākums – plkst.16.00 pēc Latvijas laika.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Ja Jums ir papildu jautājumi par darba iespējām Latvijā, sociālo aizsardzību (ģimenes pabalsti, bezdarbnieka pabalsts un tā eksports u.c.) vai starpvalstu nodokļu samaksu, aicinām sazināties ar NVA EURES konsultantiem.

Tīmekļvietne: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: https://www.facebook.com/eureslatvia

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Nodarbinātības valsts aģentūrasAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com