Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Eiropas Savienības sniegtās iespējas

Valsts prezidents: Gulbenē tās pārdomāti izmantotas

Laikraksts Latvietis Nr. 799, 2024. g. 15. maijā
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Gulbenē. FOTO Ilmārs Znotiņš - Valsts prezidenta kanceleja.

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Gulbenē. FOTO Ilmārs Znotiņš - Valsts prezidenta kanceleja.

9. maijā, Eiropas dienā, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Gulbenes novadu. Darba vizītes sākumā E. Rinkēvičs tikās ar Gulbenes novada vadību un jauniešu centrā Bāze uz sarunu aicināja novada aktīvos jauniešus. Valsts prezidents apmeklēja arī Gulbenes novada bibliotēku un Europe Direct centru, bet Jaungulbenē devās uz sociālās aprūpes centru Jaungulbenes Alejas. Uzņēmējdarbības aktualitātes un uzņēmēju nākotnes attīstības plānus Valsts prezidents iepazina, Lizuma pagastā apmeklējot uzņēmumus SIA Avoti un SIA Dimdiņi. Bet darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs tikās ar vietējiem iedzīvotājiem un žurnālistiem.

„Šodien Gulbenes novadā man bija iespēja redzēt, kā novada vadība, iedzīvotāji un uzņēmēji pārdomāti izmanto Eiropas Savienības sniegtās iespējas – gan zināšanu pārnesi, gan Eiropas Savienības fondu piesaisti – lai veicinātu novada attīstību un iedzīvotāju labklājību. Jaunieši iesaistās dažādos sadarbības projektos, tiek pilnveidoti iedzīvotājiem nepieciešamie pakalpojumi. Novads attīstās – tas redzams pilsētvides projektos, kā arī apmeklējot Gulbenes novada uzņēmējus un klausoties viņu nākotnes plānos,“ pēc darba vizītes Gulbenes novadā atzina Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Gulbenes novada bibliotēkā Valsts prezidents iepazinās ar tur pieejamo krājumu un pakalpojumiem, tikās ar darbiniekiem, kā arī viesojās Europe Direct informatīvajā centrā, kur nobalsoja par savām svarīgākajām Eiropas Savienības (ES) vērtībām. Europe Direct informatīvais centrs nodrošina iedzīvotājiem viegli pieejamu informāciju par ES darbības jomām.

Vēlāk sociālajā aprūpes centrā Jaungulbenes Alejas Valsts prezidents E. Rinkēvičs tikās ar senioriem, centra darbiniekiem un ārstiem, kā arī ielūkojās mūzikas terapijas un sociālās rehabilitācijas nodarbībās.

Lizuma pagastā Valsts prezidents iepazinās ar vadošā masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmuma Latvijā SIA Avoti un dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA Dimdiņi darbību.

Darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs tikās ar Gulbenes novada iedzīvotājiem, atbildot uz viņiem aktuālajiem jautājumiem, kā arī sniedza interviju vietējam laikrakstam.

Latvijas Valsts prezidenta kancelejaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com