Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


KD emblēmas konkursa uzvarētāja

Maija Medene

Laikraksts Latvietis Nr. 283, 2013. g. 8. nov.
Jānis Čečiņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL55KD

AL55KD_Medene

Maija Medene.

Maija Medene (dz. Kīna) dzimusi 1981. g. 18. novembrī, Pertā, Rietumaustrālijā. 2003. g. beigusi Austrālijas Nacionālo universitāti, iegūstot bakalaura grādu vizuālā mākslā ar pirmās šķiras uzslavu, kam 2004. gadā sekoja graduēto diploms pedagoģijā. Patlaban viņa Rietumaustrālijas Universitātē studē psiholoģiju.

Jau 11 gadus Maija ir vadījusi pati savu fotogrāfijas un dizaina studiju. Starp klientiem viņa var skaitīt kā lielfirmas, tā indivīdus (portretus un kāzas). Viņas darbi publicēti Anglijas Vogue un Cosmopolitan žurnālos un Apvienotās Nācijas preses publikācijā Ņujorkā. Mājas dzīve viņai griežas ap vīru Dāvidu un diviem maziem mīluļiem –Evu un Ati.

Maijas mākslas darbi balstās uz sievišķības sarežģījumiem, sociālo vidi un izziņas teorijām. Viņas pirmā patstāvīgā izstāde notika 2002. gadā Pertas Kurb galerijā. Viņa piedalījusies vairākās grupas izstādēs kā Austrālijā, tā aizjūrā. 2006. gadā Maijai piešķīra PBLA Krišjāņa Barona balvu par darbu sēriju Tradīcija pārejā – mana paaudze. Šī gada Latvijas vasarā viņa bija starp septiņiem Rietumaustrālijas latviešu māksliniekiem, kuri izstādīja savus darbus Talsos un Madonā.

Jānis ČečiņšAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com