Pretinieku sastāvs spēcīgi cīnījās pret latviešiem

Rūdis Dancis -

Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

ASK spēle. FOTO Rūdis Dancis.

ASK basketbolisti pirmdien, 27. septembrī, izcīnīja pirmo uzvaru jaunajā sezonā pret stipro pretinieku CBG. Pretinieku sastāvs spēcīgi cīnījās pret latviešiem, bet latvieši bija labāk trenējušies un pabeidza spēli ar 60 punktiem pret 41.

Galvenais metējs latviešiem bija Aksels Ceplītis, kurš ieguva 18 punktus, ieskatot četrus tālmetienus. Raimonds Jaudzems arī sekmīgi darbojās laukumā un ar 12 punktiem bija otrs labākais. Kārlis Daenke, Kalvins Zariņš, Kobe Strazdiņš un Tomass Drīzners arī ļoti labi spēlēja.

Spēles sākumā abas komandas spēlēja punktu punktā un puslaiku pabeidza 30-29. Otro puslaiku atkal iesāka tikpat intensīvi kā pirmo. Tomēr latvieši spēja noskriet pretiniekus, un lēnām punktu pārsvars kļuva lielāks. Tomasa Drīznera, Kalvina Zariņa un Aksela Ceplīša tālmetieni pēdējās desmit minūtēs nodrošināja ASK uzvaru. Minūti pirms spēles beigām komandas veterāns Rūdis Dancis arī iemeta 2 punktus caur stipru pretinieku aizsardzību.

Komanda sāka jauno sezonu ar uzvaru un vienu zaudējumu, un paliek trešā vietā līgas komandu sastāvā. Komandas vadītājs Kārlis Daenke ierosināja komandas atjaunošanu Waiviles turnīrā tā, lai komanda var labāk gatavoties uz Baltiešu spēlēm, kas notiek katru gadu maijā.

Pēdējos gados ASK vēl nav ieguvusi Baltijas basketbola kausu. Cerēsim, ka tas kādreiz notiks.