Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


100 dienu

Līdz AL59. Kultūras dienām!

Laikraksts Latvietis Nr. 765, 2023. g. 20. sept.
Susan un Pēteris Dārziņi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL59KD

Susan un Pēteris Dārziņi.

Līdz Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienām ir 100 dienas, un ar prieku un lepnumu paziņojam, ka programma gatava un biļetes ir jau pārdošanā. Kultūras Dienu programma veidota tā, lai iepriecinātu un sajūsminātu gan dalībniekus, gan audiences. Šie ir plānoti kā īsti tautas svētki.

Dalībniekiem būs iespēja rādīt savas spējas, savu mākslu un caur to gūt dziļu apmierinājumu. Amatnieki, mākslinieki un videorežisori varēs rādīt savus ražojumus. Dejotāji, dziedātāji, muzikanti un tēlotāji varēs priecāties paši, radot prieku citiem. Būs lieliskas iespējas tautiešiem daždažādos saviesīgos vakaros vai vienkārši kafejnīcā Rīga našķojoties, baudot kādu glāzīti un klausoties pop-up priekšnesumus, tikties savā starpā, atjaunojot senas draudzības vai radot jaunas.

Pasākumi ir iekārtoti pirmkārt tā, lai publikai būtu prieks! Ir trīs audiences. Ir parastā sabiedrības daļa, kas jau gadu gadiem apmeklē Kultūras dienas. Ir arī sabiedrības daļa, kas reti jo reti piedalās latviešu pasākumos. Skaitliski šī daļa ir lielākā Austrālijas latviešu diasporas daļa. Šajā daļā ir cilvēki ar šķietams plašām interesēm. Bieži šīs daļas tautiešiem ir ciešas saites ar cittautiešiem, gan caur laulībām, gan draudzībām. Šiem tautiešiem svarīgi, lai latviešu pasākumi ne tikai viņus iepriecina, bet, arī, ka viņu dzīvesbiedri un draugi tik pat iepriecināti. Trešā sabiedrības daļa ir tautieši, kas tikai nesen atstājuši Latviju un uzsākuši dzīvi Austrālijā. Katrai no šīm trim audiencēm ir atšķirīgas attiecības ar Latviju un ar Austrālijas latviešu diasporas sabiedrību. Bet Kultūras Dienu programma noteikti apmierinās, iepriecinās un sajūsminās katru no šīm tautiešu grupām. Programma pieejama https://alkd.org.au/. Aicinām ikvienu apskatīt programmu un jau tagad izvēlēties pasākumus, kurus pasākumus un sarīkojumus apmeklēt.

Susan un Pēteris Dārziņi,
Austrālijas Latviešu 59. Kultūras dienu rīcības komitejas priekšsēži
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com