Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Vai gribas izstiept kājas un balsis?

Tad uz Melburnu, uz Melburnu ar dziesmas grāmatiņu un ATBALSIS kopību

Laikraksts Latvietis Nr. 77, 2010. g. 25. febr.
Marija Perejma -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Atbalsis

Austrālijas Apvienotais koris Atbalsis tika dibināts 2007. gadā pēc Rīgas kora Balsis diriģenta Inta Teterovska mudinājuma Adelaides Kultūras dienu laikā: apvienot visus dziesmas tautiešus ar aicinājumu piedalīties kā kopai Latvijas 2008. gada Dziesmu svētkos.

Kopš tā laika 30 koristi no Atbalsis dziedātāju saimes ir piedalījušies arī 2008. gada Sidnejas Kultūras dienās un 2009. gada Kanādas Dziesmu svētkos. Tas ir bijis paveicams, jo pēc Latvijas svētku rīkotāju ieteikuma pirmo reizi lietoja tīmekļa elektroniskās iespējas. Atsevišķus balss ieskaņojumus pielietoja arī Kanādas svētku rīkotāji, un tagad pirmo reizi tas būs pieejams, gatavojoties uz Austrālijas Kultūras dienu Kopkora koncerta Melburnā.

Atbalsis ir virtuālais koris, jo koristi ir izkaisīti pa visu zemi, kā arī aizjūras krastiem, bet sakari tiek uzturēti elektroniski ar pēdējām ziņām, un arī ir iespējams piedalīties citos latviešu dziesmu pasākumos pasaules mērogā. Kopības punkts ir Latviešu dziesmas mīlestība.

Vai dzīvojat Hobartā, Kanberā, Brūmā (Broome), Dārvinā, Kernsā (Cairns), Alisspringsā (Alice Springs), Ņūkaslē (Newcastle) vai Balaratā? Vai dzīvojat lielpilsētās, bet netiekat uz vietējiem jauktā kora mēģinājumiem? Vai dzīvojat Velingtonā, Romā, Ņujorkā vai Rīgā? Vai patīk dziedāt? Gribas paceļot? Būsiet gaidīti Austrālijas Apvienotā kora Atbalsis rindās.

Ar pieteikšanos dāvanu maisiņā būs Melburnas KD dziesmu grāmatiņa, kā arī gada laikā saņemsiet visas pēdējās ziņas, kamēr gatavojaties uz 30. decembra koncertu. Gada laikā būs arī iespēja satikties un kopīgi izvingrināt balsis, kā arī iepazīties ar citiem koristiem gan elektroniski, gan reāli.

Saule lec un saule riet, dziesma tālāk iet.

Marija Perejma
Atbalsis vadītāja/diriģente
marija@adam.com.au
Vakaros: (08) 8270 5029Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com