Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aicinājums

Aicinājums piedalīties koristu un diriģentu salidojumā – kopmēģinājumā Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 103, 2010. g. 12. aug.
Jolanta Lārmane -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL53KDH400

Agita1

Latvijas XXIII un XXIV Dziesmu svētku virsdiriģente Agita Ikauniece.

Mīļie dziesmu draugi!

Straujiem soļiem tuvojas augusta beigas – mūsu pirmais kopmēģinājums, koristu un diriģentu salidojums Melburnā, š.g. 27.–29. augustā, kurā kopīgi gatavosimies KD Kopkora koncertam decembrī.

Šo mēģinājumu vadīs Aldis Sils un Latvijas Dziesmu svētku virsdiriģente Agita Ikauniece. Būs gan dziesmu apgūšana pa balsīm, gan dziesmu pilns skanējums kopā ar pavadījumu, būs patīkamas un vērtīgas tikšanās ar abiem talantīgajiem diriģentiem, kā arī sadarbošanās ar Melburnas bērnu kori!

Tā kā KD Kopkora koncerta Svētki dziesmai programma ir ļoti daudzpusīga, ar dažādu žanru dziesmām, daudzām labi zināmām, citām – jaunākām, ir paredzēts papildus laiks dziesmu apgūšanai: divi gada vidus kopmēģinājumi – koristu un diriģentu salidojumi Melburnā: 27. – 29. augustā un 1. – 3. oktobrī. Šie mēģinājumi notiks Melburnas Latviešu namā, ar intensīvu dziesmu apgūšanu piektdien un sestdien (27.08; 28.08; 1.10; 2.10) un Svētki dziesmai ieskaņas koncertiem svētdien (29.08; 3.10).

Ierašanās jebkurā mēģinājuma dienā un cēlienā – pēc katra iespējām un varēšanas! Ikviens korists no tuvienes un tālienes – mīļi gaidīts!

Sīkāka informācija par kopmēģinājumu un pieteikšanās –

Jolanta Lārmane: (03) 9455 3595, mob. 0438 426 457,
e-pasts: jolantalatvia@gmail.com

Apmeklēsim Svētki dziesmai ieskaņas koncertu!

Kopmēģinājuma noslēgumā – svētdien, 29. augustā, plkst.14:00, Melburnas Latviešu namā – pirmais Svētki dziesmai ieskaņas koncerts, kas atspoguļos iecerēto KD Kopkora sarīkojumu decembrī – koncertu un tautas sadziedāšanos. Koncertu apmeklēt aicināts ikviens, kuram latvju dziesma sirdij tuva!

Koncertā varēsit dzirdēt jau daļu no KD Kopkora koncerta programmas, ko koristi kopmēģinājuma laikā apguvuši, būs interesantas tikšanās ar abiem talantīgajiem diriģentiem ar pasaules vārdu – Agitu Ikaunieci un Aldi Silu, dziedāšana, sadziedāšana un patīkama dziesmu gara uzturēšana pie uzkodām un vīna glāzes, kā arī varēsit jau dzirdēt Melburnas bērnu kora uzstāšanos kopā ar pieaugušajiem dziedātājiem!

Vienlaicīgi šis koncerts paredzēts arī kā līdzekļu vākšanas pasākums sarīkojumam Svētki dziesmai Kultūras dienu ietvaros.

Lūdzu, aiciniet savus radus, draugus un paziņas pievienoties mūsu dziedošajai saimei un piedalīties kopējā dziesmas brīnuma radīšanā! Nāciet uz koncertu, dziediet latviski, atbalstiet tos, kuri to jau dara un mudiniet iesaistīties arī citus!

Latvieši mūžam ir dziedājuši un arī dziedās, latvju dziesmai ir milzīgs spēks, kas mūsu tautu gadsimtiem cauri ir turējis un arī turpinās turēt kopā!

Tātad – Svētki dziesmai ieskaņas koncerts, svētdien, 29. augustā, plkst. 14.00, Melburnas Latviešu namā!

Būs dziedāšana, sadziedāšana, koristu un diriģentu tikšanās ar vietējo publiku, labi draugi, dziesmas prieks un dziedātprieks – visam pāri!

Ieeja: $20; studentiem un pensionāriem $15

Sīkāka informācija:
Jolanta Lārmane: (03) 9455 3595, mob. 0438 426 457,
e-pasts: jolantalatvia@gmail.comAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com