Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


AL53KD Jaunumi

Melburnas Kultūras dienas izgājušas tīmeklī!

Laikraksts Latvietis Nr. 108, 2010. g. 16. sept.
Anita Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL53KDH400

AL53KD komiteja ir izlaidusi tīmeklī savu mājas lapu www.al53kd.com. Ir uzstādīta lapa arī portālā Feisbuks (Facebook) – Fifty-third Kd un atvērts Vīterošanas (Twitter) konts – al53kd.

Informācija par Kultūras dienām tiks izplatīta caur mājas lapu, Austrālijas latviešu laikrakstiem un radio raidījumiem. Mājas lapā ir saites, kuras savieno gan ar KD Feisbuka lapu un Vīterošanas kontu. Latvieši visā pasaulē ir aicināti tālāk informēt un reklamēt Kultūras dienu mājas lapu un tīmekļa saziņas līdzekļus caur savām personīgām Feisbuka lapām vai portālā draugiem.lv.

No septembra beigām ir paredzēta biļešu pārdošana. Biļetes varēs iegādāties gan ierastā veidā, pasūtot pa pastu, vai internetā. Biļešu pasūtīšanas anketas būs pieejamas, kā parasti, caur laikrakstiem un Austrālijas latviešu centriem. Tās varēs arī lejuplādēt no KD mājas lapas.

Ir vēl iecerēts izdot Kultūras dienu brošūru nākamo dažu nedēļu laikā, kurā būs gan angļu, gan latviešu valodās aprakstīta Kultūras dienu programma. Brošūra ir domāta Austrālijas latviešiem un arī potenciālai publikai, kura regulāri neapmeklē latviešu sarīkojumus. Brošūra būs pieejama latviešu centros un KD mājas lapā. Brošūrā būs arī biļešu pasūtīšanas anketa.

Mājas lapā ir redzams Kultūras dienu patroneses, Vairas Vīķes-Freibergas video apsveikums gan latviešu, gan angļu valodā. Drīzumā parādīsies sveicieni no Kultūras dienu ārzemju viesiem Agitas Ikaunieces, Inta Teterovska un Tango Sin Quinto ansambļa.

Aicinām ciemos tīmeklī!

Anita Andersone
AL53KD rīcības komitejas vārdāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com