Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ciema raža

Dārzi Latvieši ciemā Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 666, 2021. g. 8. sept.
Betija Plūme -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Latviešu ciemā. FOTO Betija Plūme.

Latviešu ciemā. FOTO Betija Plūme.

Latviešu ciemā. FOTO Betija Plūme.

Saulīte silta un, pastaigājoties gar Ciema dārziem, ir iepriecinoša sajūta.

Tie nav tikai dārzi, bet katra iedzīvotāja dārzs iesprostots starp sētām. Tādu acīm apmierinošu skatu nebiju sen kā redzējusi.

Paķēru fotoaparātu, lai ar šo skatu varētu iepriecināt arī jūs, laikraksta lasītājus.

Mārim dārzā ir liels koks, kas jau pa gabalu acīm liek atgriezties pie tā vēl un vēl. Tie ir tangerini – saldi, skaisti un ļoti garšīgi. Zemāko zaru augļus novāc garāmgājēji, bet augšā vēl ir liela bagātība.

Vilmai skaisto, zaļo zāļu laukumiņu rotā mandarīnu koks ar mazu sētiņu apkārt. Liela daļa augļu jau ir novākta, un mūsu čaklā Linda ir izvārījusi garšīgu ievārījumu. Tā ir dāvana daudziem Ciema iedzīvotājiem. Paldies par to.

Dzidrai liels citronu koks, saules apspīdēts, rada patīkamu skatu mazā aizmugures dārziņā. Citronu pietiek ne tikai kaimiņiem, bet arī Ciema virtuvei. Daudzas glāzes tas ir rotājis, paceļot un vēlot laimes.

Betija. Kad es atnācu uz dzīvi Ciemā, šis koks bija pilns ar augļiem. Garšīgiem apelsīniem. Arī tagad ciemiņi aiznes pilnas somas, mājās ejot.

Mūsu šefs Miķelītis katru gadu kāpa augšā, lai novāktu augļus. Ēdamreizēs mēs dabūjām viņa gatavoto saldo apelsīnu ēdienu.

Visi šie citruss koki dod ne tikai augļus, bet arī izplata smaržas ziedu laikā. Tad jau pa gabalu var sasmaržot tos un iedomāties ražas bagātību rudenī.

Mūsu Ciems ne tikai izskatās labi, bet arī smaržo iepriecinoši.

Betija Plūme
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com