Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Tiekas 3x3 salidojumā – klātienē vai attālināti!

Bauskas pilī vai jebkur pasaulē

Laikraksts Latvietis Nr. 667, 2021. g. 15. sept.
Daiga Bitiniece -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kadrs no dokumentālās filmas „Trīsreiztrīs“.

Kadrs no dokumentālās filmas „Trīsreiztrīs“.

Kadrs no dokumentālās filmas „Trīsreiztrīs“.

Kadrs no dokumentālās filmas „Trīsreiztrīs“.

Kadrs no dokumentālās filmas „Trīsreiztrīs“.

Bauskas pils estrāde

Šogad globālajai pasaules latviešu ģimeņu 3x3 kustībai aprit 40 gadu, un trīsreiztrīsnieki bija aicināti tikties salidojumā 28. augustā Bauskas pils estrādē vai piedalīties attālināti.

Tā bija viena intensīva, skaista diena, kurā kopīgi varēja izdzīvot līdz šim tik ierasto un ļoti gaidīto, bet kovida dēļ jau divus gadus pārcelto tradicionālo saieta nedēļu.

3×3 salidojumā darbojās ieviržu teltis, par aizvadīto laiku liecināja izstāde un atgādināja 3x3 skaņu studijas ieraksti. Notika arī daudzinājums, bija ierastā Lailas un Jāņa Kirmušku vakara pasaciņa mazajiem utt. Un, lai būtu kopības izjūta, vairākas reizes dienas laikā bija virtuāla saslēgšanās ar latviešiem no citām zemēm. Un vakara izskaņā pirmizrādi piedzīvoja Montas un Armanda Jakovelu veidotā pilnmetrāžas dokumentālā filma Trīsreiztrīs. Noslēgumā, protams, danči ar iemīļotajiem 3x3 muzikantiem.

Tiešraide no salidojuma tika translēta arī kustības Facebook kontā 3x3_Latvija, tādējādi notikumā attālināti piedalīties varēja arī no jebkuras vietas pasaulē. Saprotam, ka ne visi, kas vēlas, varēja būt klāt sarežģītās situācijas dēļ (piem., pielaide ar negatīviem testiem prasa visādus grūti izpildāmus ierobežojumus, Covid-19 vakcinācijas sertifikāti no trešajām Latvijā pagaidām netiek atzīti utt.).

Savukārt dokumentālo filmu Trīsreiztrīs tie, kuri piedalījās attālināti, varēja noskatīties vimeo vietnē, pirms tam saņemot pieejas kodu. Bet jau septembrī filmu demonstrēja LTV 1.

Salidojuma vietā darbojās kafejnīca. Vakariņas visiem bija kopīgas, tāpēc tika ieteikts ņemt līdzi savu bļodiņu un karoti, kā arī seģeni savām ērtībām.

Un, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja pasākumā bija tikai ar derīgu Eiropas Savienības Covid-19 sertifikātu (personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā to izslimojušas). Tas attiecas arī uz bērniem no 12 gadu vecuma.

Daiga Bitiniece,
Latvijas 3x3 padomes locekle
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com